У Тернополі ремонтують двори

Автор:     Опубліковано: 10 Червня 2014 о 21:00    293 переглядів

У Тернополі ремонтують об’єкти житлового фонду. Значну увагу, каже міський голова Сергій Надал, приділили саме оновленню прибудинкових територій. Адже їх не ремонтували вже близько 20-ти років. Відтак, цьогоріч планують відреконструювати близько 25 дворів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Вже є відремонтовані двори вулиць Злуки, 41, 43, Броварна, 23, Горбачовського, 2 і Купчинського, 7. Зараз на стадії завершення робіт ще 5 дворів. Це Дружби, 1, Дружби, 3, Протаовича, 18, Тарнавського, 12. крім того, ще будуть, після завершення цих робіт, ближчим часом планується розпочати роботи на Карпенка, 17, Карпенка, 19, 21 і разом з ним – ремонт всієї дороги на вулиці Карпенка».

Один із дворів, мешканці якого вже дочекалися капітального ремонту, – на Купчинського, 7. У відділі технагляду розповідають: тут оновили бордюри, облаштували парковку для транспорту, встелили асфальт. Натомість, на Злуки, 57 ремонтні роботи, розпочаті в травні,  все ще тривають.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

«Як ви можете побачити, і за рахунок зелених зон влаштовано парковки для автотранспорту, влаштовано бордюр, поребрик. На даний час завершуються роботи з влаштування бордюрів, і, буквально, тиждень-півтора, при сприятливих погодних умовах, буде проведено роботи з асфальтування».

За словами Ярослава Копчі, щоб відремонтувати прибудинкову територію на Купчинського, 7, знадобилося 920 тисяч гривень. На Злуки, 57 мають намір витратити 740 тисяч. Загалом на реконструкцію дворів цього року передбачено майже 7 з половиною мільйонів гривень. Крім того, мають намір провести капремонт 20-ти дахів та  6 ліфтів, а також – ремонт міжпанельних швів. Що потрібно оновити в першу чергу, визначає спеціальна комісія. Перелік всіх об’єктів, які планують відремонтувати, можна знайти на сайті міської ради.

залишіть коментар