У Тернополі створили обласний штаб нацоборони

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2014 о 08:15    335 переглядів

Щоб наше військо могло належно боротися із зовнішнім агресором, потрібні неабиякі кошти. Щоб скоординувати діяльність усіх, хто готовий хоч якось допомогти, політики та активісти громадських організацій у Тернополі створили обласний штаб національної оборони.Новостворена організація займатиметься збором коштів та визначатиме, що потрібно закупити насамперед, кажуть її представники.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, член Тернопільського обласного штабу національної оборони:

«Координаційний штаб буде говорити: так, ми вже закупили тих 60 бронежилетів, зараз потребуємо кевларових касок. До нас звертаються особисто люди, навіть солдати, які служать по заправках рахунків. Вони  потребують, безумовно, і рацій, і інших речей. Але, наприклад, виступав командир батальйону, і каже, що централізовано будуть рації закуплені, відповідно, не є потреба цього. Тому ми будемо повідомляти інформацію, яка надходить офіційно від оцих керівників батальйонів».

На Театральному майдані у Тернополі вже розклали намет, у якому розмістили скриньку для збору коштів.  Запевняють – всі гроші будуть належним чином задокументовані. Збиратимуть також і продукти харчування.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, член Тернопільського обласного штабу національної оборони:

«Ми розуміємо, що ворог, який є зараз на Сході, якщо ми не допоможемо нашим людям, скажемо, в захисті, він прийде до нас сюди».

 

залишіть коментар