У центрі міста торгують східними стравами без дозволів

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 19:53    779 переглядів

В центрі міста без дозволу торгують шаурмою. Принаймні, в цьому запевняють відповідні служби. На заклад, який знаходиться в дворі одного з будинків в історичній частині міста, на вулиці Валовій, скаржаться і його мешканці.

ТАРАС ГЕРМАН, мешканець будинку:

«Тут є велика дуже проблема в цих дворах, тому що тут  є стара каналізація. Водоканал приїжджає, фактично, якщо не кожної ночі, то через ніч, тому що всі каналізації забиті жиром. Неодноразово мали певні якісь питання по шуму  від клієнтів, по диму, по різних речах. Старалися робити зауваження. Ну, по нинішній день, як ви бачите, результату це не дало».

В міській санепідслужбі розповідають: заклад розпочав діяльність ще в 2011 році, і вже тоді фахівці виявили проблеми із дозвільними паперами.

ОЛЬГА ПЕЛЯК, представник міського управління ГУ Держсанепідслужби України в Тернопільській області:

«Ми займалися цим закладом, були винесені постанови про тимчасове припинення роботи. Вони були на деякий час роботу припинили. А тепер вони знову цю роботу розпочали. Працюють вони дальше не в правовому руслі. Дозвільних документів вони на діяльність не мають. Для того, щоб ці дозвільні документи отримати, вони повинні мати акт введення в експлуатацію, що це є дійсно заклад громадського харчування, повинні звернутися в ЦНАП, потім – звернутися до нас, погодити цю діяльність. На даний час цього в них немає».

За документами, каже Ольга Пеляк, там зараз – офісне приміщення. У відповідь на скарги мешканців у міській раді зібрали комісію, в яку, зокрема, увійшли працівники муніципальної поліції та санепідслужби. Однак потрапити всередину їм не вдалося – заклад, який, запевняють мешканці будинку, ще в першій половині дня працював, виявився зачиненим.

 

залишіть коментар