В ДАІ шукають тих, хто дає інспекторам хабарі

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2014 о 19:19    703 переглядів

Мати справу з хабарами стає все небезпечніше. В Державтоіспекції оголосили полювання на тих, хто бере, і на тих, хто дає гроші, аби не оформляти протокол про порушення правил дорожнього руху. В ДАІ вирішили боротися з хабарами не словом, а ділом. Сьогодні на українських дорогах навіть триває спеціальна операція, під час якої ловлять нечистих на руку інспекторів та водіїв. Кількох таких порушників на Тернопільщині уже впіймали.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

«На даний момент працівниками Державтоінспекції області зафіксовано 2 таких факти. Водії намагаються дати грошову винагороду працівнику Державтоінспекції для того, щоб він не складав на них протокол за порушення правил дорожнього руху».

Якщо водія, який хотів дати хабар інспектору, впіймають, то йому доведеться сплатити  вже два штрафи: за порушення та за спробу підкупу. Тих же, хто гроші взяти захоче, теж чекає покарання.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

 «На даних водіїв може бути накладений, згідно п.1 ст 369, адміністративний штраф в розмірі від 500 до 750 гривень. Якщо державтоінспектор отримав грошову винагороду за нескладання адміністративного протоколу, на даного інспектора поширюється також кримінальна відповідальність та звільнення з органів внутрішніх справ».

Крім того, нагадує Василь Барановський, хабарникам загрожує обмеження волі на строк до 4 років.

залишіть коментар