В лікарнях встановили спеціальні стенди

Автор:     Опубліковано: 19 Червня 2014 о 19:41    771 переглядів

За що платити, а які послуги є безкоштовними у лікарнях Тернополя, відтепер знатимуть мешканці міста. Відповідні таблички із вказаними цінами розмістили у медзакладах. Перелік послуг, їхня вартість і номер кабінету, в якому обслуговує той чи інший спеціаліст, розмістили на стендах у лікарнях міста. Таке нововведення має побороти корупцію та зловживання персоналу в медзакладах. Для окремих категорій населення усі послуги надаватимуть безкоштовно.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2

«Довідка на зброю, довідка на посвідчення водія, медично-профілактичні огляди, при поступлення на роботу, окрім тих, хто має направлення з центру зайнятості. Ті йдуть безкоштовно. Безкоштовно йдуть бюджетники».

Віктор Кміта каже, у тернопільських лікарнях вартість медичної послуги може бути різною.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2

 «Тому, що один сидить хірург на прийомі і має категорію другу, а один вищу категорію. Тобто від різниці в заробітній платі ціна буде мінятися. Ці платні послуги, в нас є закріплений спеціальний медичний персонал, який контролює ці речі і в бухгалтерії щомісячно ми здаємо звіти по виконанні платних послуг».

Оплачують послуги тернополяни в бухгалтерії медзакладу. Там їм  видають спеціальний талон. Якщо ж пацієнти не скористались допомогою лікаря, гроші можна повернути.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради

«Сьогодні у всіх лікувальних закладах міста встановлені такі таблички і люди чітко бачать, за що вони мають платити, а які послуги сьогодні лікарні та лікувальні заклади міста надають безкоштовно».

Ігор Турський каже, стенди вирішили встановити, після того, як тернополяни почали скаржитися на відсутність інформації щодо вартості медичних послуг.

залишіть коментар