В Тернополі вшанували полеглих у війні

Автор:     Опубліковано: 21 Червня 2014 о 14:15    432 переглядів

Вечір-реквієм «Дорогами визволення України» провели в обласній науковій бібліотеці. На заході вшанували пам’ять полеглих у війні. Як це було, бачили наші кореспонденти. Герої не вмирають! Героям слава! – такими словами розпочався вечір-реквієм в обласній науковій бібліотеці. Готували захід ще із жовтня, кажуть організатори. Тоді ніхто не думав, що тема війни стане для України знову актуальною.

ЛЮДМИЛА ГЕРМАН, провідний бібліотекар відділу міського абонементу 

«Ми ще вшануємо пам’ять героїв Небесної Сотні і героїв, які загинули на сході України, захищаючи її цілісність,щоб поєднати минуле із сьогоденням»

Вшанувати пам’ять героїв прийшов і військовий історик. Сергій Ткачов наголосив, війна знову прийшла на нашу територію через брак знань минулого своєї держави.

СЕРГІЙ ТКАЧОВ, військовий історик

«Зараз багато тернополян бере участь в антитерористичній операції  на сході України. Я думаю, що цей захід доречно, доречно нагадає про жахіття війни, краще як кажуть, поганий мир, ніж гарна переможна війна».

Вечір-реквієм провели напередодні 22 червня – Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Згадали на заході ще одну страшну історичну подію – напад нацистської Німеччини на Радянський Союз.

ВАЛЕНТИН ТЕРЕЩЕНКО, доцент кафедри історії України ТНПУ

«Наближається чергова річниця нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. Ця подія стала початком одного з найстрашніших явищ в історії України. Тому звичайно про цю подію ми не маємо права забувати, традиційно 22 червня і відповідно дні, які передують 22 червня –  це період вшанування загиблих».

залишіть коментар