Вечірки Open Air на День молоді – не буде

Автор:     Опубліковано: 28 Червня 2014 о 08:45    446 переглядів

29 червня в Україні відзначатимуть День молоді. І якщо минулого року святкували з розмахом – майже тиждень, то цього – перелік заходів скромніший. В міській раді кажуть: причиною є складні та трагічні події, які відбуваються в нашій країні – зараз не час веселитися. Тому цього разу це буде, радше, спортивно-інтелектуальне дійство. Саме таке проведення свята, вважають в мерії, є в даному випадку найбільш доцільним.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, в.о. міського голови Тернополя:

«На Театральному майдані – виступи спортсменів, одночасний сеанс гри в шахи, футбол, флорбол, панкратіон, фрі-файт, боротьба, показові виступи. В парках буде молодіжний центр здоров’я давати квест для молоді. В парку Шевченка, в парку Національного відродження».

Також, каже Ігор Турський, нагороджуватимуть активних молодих людей та лідерів молодіжних організацій. Натомість, гучних розваг – не буде.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, в.о. міського голови Тернополя:

«В нас була розважальна програма, святкова дискотека, від якої ми відмовилися, в зв’язку з останніми подіями в країні».

Зі слів Ігоря Турського, прикрасою цьогорічного свята стане конкурс краси, який відбудеться ввечері на острівку «Чайка». З детальною програмою заходів можна буде ознайомитися на сайті міської ради.

 

залишіть коментар