Витівками нетверезих солдатів у Тернополі займеться військова прокуратура

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2014 о 19:22    782 переглядів

Військовослужбовці, яких помітили тернополяни напідпитку у неділю, за свою поведінкупонесуть покарання. Про це заявив командир Тернопільського батальйону територіальної оборони. Як з’ясувалось, заглянули в чарку ці солдати не вперше. Четверо військових розгулюють Тернополем напідпитку, непристойно поводяться і лаються, така інформація з’явилась в Інтернеті цієї неділі. Як з’ясувалось пізніше, хлопці проходять службу у батальйоні територіальної оборони. Троє з них з Волині та один з Рівненщини. Командир каже, молодики регулярно залишали частину без дозволу та випивали.

ІГОР ЛАРІН, командир батальйону територіальної оборони

«На сьогоднішній день і поки що вони дійсно являються військовослужбовцями, нажаль, нашого батальйону. Ці військовослужбовці були переведені наказом командуючого військ оперативного командування в наш батальйон. Всі вони до цього проходили службу в 51 окремій механізованій бригаді».

За ганебну поведінку підопічних Ігор Ларін у громади Тернопільщини попросив пробачення.  І зазначив, що цих бійців від служби відсторонять.

ІГОР ЛАРІН, командир батальйону територіальної оборони

«Як офіцер, як командир батальйону, я хочу вибачитися перед тернополянами за поведінку цих, мені важко назвати їх і я не можу їх назвати військовослужбовцями і людьми так-само. Але перед всією громадою Тернопілля я прошу вибачення. Ви можете їх побачити, он вони стоять».

Сьогодні стосовно витівки бійців проводять слідчі дії. Матеріали передадуть у військову прокуратуру. Крім того, як зазначив Ігор Ларін, про вчинок хлопців дізнаються у них вдома. За місцем прописки молодиків командування батальйону надіслало характеристику на кожного.

  • Служу більше місяця, бухають всі від малого до великого, то просто хлопці в місті засвітились. А шо ви хотіли не ма добровольців а для порпаганди треба от і нагнали з воєнкоматів. Половина просто непридатна. Умови жахливі, відношення до людей жахливе, добре шо бунту ше нема бо залякують прокуратурою. я Чесно незнаю чим то всьо скінчиться, 70 відсотків вже б йшли до дому, навіть слабих непускають. Штось добре гріє руки на тому

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!