Вже за півтора місяця теплохід під’їжджатиме до нової набережної

Автор:     Опубліковано: 11 Червня 2014 о 22:53    491 переглядів

 

Вже до Дня міста тернопільський теплохід братиме людей на борт з новесенького майданчика. Набережну аж до Надставної церкви планують повністю оновити до середини серпня. За що вже взялись робочі – бачили наші кореспонденти.

Тут поки розгаратаний асфальт, зовсім нема огорожі та реве трактор. Два тижні, як почався ремонт набережної. Сьогодні робочих перевіряє міський голова. Нам же обіцяє – тут постелять нову бруківка, встановлять міцну огорожу, а берег водою підмивати більше не буде.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Роботи передбачають заміну укріплення берега, заміну забору, який захищає вихід до берега і також заміну існуючого асфальтного покриття, встановлення бруківки, таким самим принципом і в такому ж самому стилі, як зроблені попередні дві черги”

На місці і головний інженер. Пан Ярослав нам каже, попри те, що відрізок масштабний – його зроблять вже до головного свята Тернополя. Проте, такі плани реальні, якщо дощових тижнів більше не буде.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду ТМР:

“Роботи будуть тривати до середини серпня, тобто до свята дня міста плануємо все завершити, але це все при сприятливих погодніх умовах”.

Додамо, на ремонт цієї частини набережної з міського бюджету піде майже 2 млн. гривень. А відремонтувати частину з іншого боку, у напрямку «циганки» запланували на наступний рік.

залишіть коментар