За аборт неповнолітній медик попросив 250 євро

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 08:45    390 переглядів

За грошіможна зробити все, що завгодно. В цьому переконались міліціонери разом з прокуратурою області спіймавши на гарячому завідувача гінекологічним відділенням однієї з районних лікарень Тернопільщини. Медик погодився за винагороду зробити аборт неповнолітній.  Нещодавно до гінеколога однієї з районних лікарень області звернувся чоловік, який попросив у медика зробити аборт його подрузі. Після огляду пацієнтки лікар погодився допомогти, проте вимагав за послугу чималу суму.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

«Не зупинило лікаря те, що його клієнтці було лише 15 років, тобто вона була неповнолітня. За послуги та укриття факту вагітності попросив у чоловіка, який до нього звернувся 250 євро».

Працівникам міліції вдалося затримати лікаря у момент передачі грошей. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

 «Дії завідуючого  кваліфікують за частиною 3 статті  368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі  на  строк  від п’яти до десяти років».

Наразі триває досудове розслідування.

залишіть коментар