За умисне вбивство матері доньку ув’язнили на 7 років

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2014 о 19:46    401 переглядів

7 років за вбивство матері. Минулого року мешканка Кременецького району прийшла додому напідпитку та з кулаками накинулася на матір. Нещодавно їй озвучили вирок суду. Його жінка намагалася оскаржити.

Як з’ясували правоохоронці донька била матір не лише руками, ай ногами, про це свідчили поламані ребра та побита голова у пенсіонерки. Врятувати життя потерпілій медикам не вдалося. Стосовно підозрюваної розпочати кримінальне провадження.

ІГОР ВАВРІВ, суддя Апеляційного суду Тернопільської області

«Обвинувачена нанесла багаточисельні удари руками та ногами у життєво важливі органи потерпілої. В голову, живіт та груди і кинула на підлогу. Про умисне вбивство свідчать сила нанесених ударів, від яких виникло зміщення внутрішніх органів. Поведінка обвинуваченої після злочину, яка усвідомлюючи безпорадний стан своєї матері, яке вона давала у поясненнях, не надавши допомоги, залишила останню на підлозі і пішла спати».

За вбивство матері Кременецький суд призначив обвинуваченій 7 років позбавлення волі. Засуджена подала апеляцію,  проте безрезультатно.

ІГОР ВАВРІВ, суддя Апеляційного суду Тернопільської області

 «Колегія суддів вважає, що попередньо призначене у сім років позбавлення волі повністю відповідає ступені важкості вчиненого злочину та особі засудженої. Узгоджені зі стороною обвинувачення і є достатнім та необхідним для її виконання та попередження вчинення нових злочинів».

залишіть коментар