Закриють частину дороги, знесуть незаконні торгові будки та поміняють бюджет міста

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2014 о 06:00    480 переглядів

Нові маршрути, ремонти, ім’я школі та куди тратитимуть гроші – про основні рішення сьогоднішнього виконкому та питання, які винесуть на завтрашню сесію – далі у сюжеті

Сьогодні на виконкомі вирішили – незаконних торгівельних будок – в місті не буде. 12-м таким підприємцям, дали термін на їх знесення

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Людям запропоновано протягом 10 днів добровільно їх зняти і  демонтувати, вразі, якщо роботи зроблені не будуть, то все буде проведено в примусовому порядку”.

Одне з найважливіших питань – зміна руху транспорту на вулицях Збаразька-Шептицького. З 16 червня по перше серпня, запланували відремонтувати дорогу. Про те, як тепер їздити – вже за кілька днів попередять всіх тернополян.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю на вулиці Шептицького будуть зміщенні на праву частину, ближче до «Збруча», а рух по вул. Шептицького, буде перекритий повністю на період поки не закінчаться ремонтні роботи”

А вже завтра – сесія міськради. Депутати розглянуть 184 питання, більше півтори сотні з яких – земельні. Крім того, на порядку денному обговорення бюджету. Його змінять та додатково виділять мільйон гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

« Додатково виділити 1 млн.грн на спорудження, будівництво і встановлення сучасних дитячих спортивних майданчиків. 220 тисяч виділяється на  відкриття додаткових груп в садочках, 100 на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств, сто тисяч на ремонт інфекційного відділення дитячої лікарні.»

Окрім цього планують надати ім’я 9-й школі, подовжити безкоштовну оренду деяким спортивно-юнацьким закладам та поміняти деякі рішення, проти яких ще раніше виступила громада.

залишіть коментар