Закрити російський банк у Тернополі хочуть активісти міста

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2014 о 23:42    247 переглядів

«Здам в оренду! Терміново, поки не спалили», «Слава Україні», «Воля або смерть», хто такий Путін та багато інших надписівз’явилися сьогодні на стінах російського банку в Тернополі. Так активісти намагаються припинити діяльність бізнесу країни-агресора на території міста та області. Про перешкоди ведення бізнесу активістами, російські структури у Тернополі були попереджені заздалегідь. Молоді люди побачивши, що до їхнього прохання припинити працювати не дослухалися, перейшли від слів до дій. На вході в банк у Центрі міста з’явилася бетонна плита та з-поміж всіх інших напис «зачинено». І справді, працівників на той час у банку не було, адже вони переїхали у інше приміщення, яке, до слова, також розмалювали.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини

«Ми їх прийшли попередили минулої середи. Сказали, що ми хочемо, щоб вони звідси пішли, зважаючи на те, що зараз відбувається в Україні. Передзвонили вчора до них, запиталися, чи вони підуть, чи ні. Вони сказали, що ні і будуть працювати. А ми будемо блокувати їхню роботу всіма можливими методами і засобами».

Розмальовування стін – це заклик до бойкоту російських товарів, послуг. Тим самим активісти просять людей, які працюють в установах окупанта, звільнятися.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини

«Ми закликаємо всіх людей бойкотувати російське, забирати звідси всі свої вклади. А працівників, не зважаючи на те, що тут у нас дуже складно знайти роботу, звільнятися. Оскільки виправданням сама робота не може бути тому що там гинуть люди. Після тих подій які відбулися нещодавно, коли 49 військових однією акцією були знищені – це для нас є дуже серйозним поштовхом для того, щоб все російське виганяти ».

Як зазначив Іван Ковалик, бойкот усього російського в Тернополі та області продовжиться. Наступні кроки протидії продуктам і послугам окупанта він не назвав.

залишіть коментар