10 незаконних об’єктів торгівлі у Тернополі демонтують

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2014 о 19:32    462 переглядів

10 днів мають підприємці на те, щоб або узаконити, або демонтувати об’єкти, які працюють без дозволів. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому міськради. В іншому випадку – споруди знесуть примусово.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Прийнято рішення 10 обєктів по всій території міста мають бути демонтовані. Ми пропонуємо людям демонтувати добровільно. Якщо через 10 днів вони не виконають це рішення, то далі буде йти демонтаж у примусовому порядку».

За кошти підприємців мали б облаштувати бруківкою сквер на вулиці Миру. Проте без допомоги міськради цього зробити не можуть.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Додатково виділені кошти для облаштування бруківки в сквері на вулиці Миру, оскільки ми розраховували на те, що до цієї роботи долучаться підприємці, які мають свої об’єкти на вулиці Миру. З 10 субєктів господарювання частина погодилась, частина не погодилась. Крім того, там є бібліотека, яка є комунальною власністю. Тому для цих об’єктів виділені кошти, щоб зробити весь сквер в одному стилі однією бруківкою ».

Через ремонт дороги на вулиці Збаразькій, цю частину міста доводиться об’їжджати. Тимчасові зміни в русі громадського транспорту на виконкомі вдосконалили.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

 «Громадський транспорт буде йти через провулок Галицький в подальшому через територію колишнього АТП. Звідти виїжджати на вулицю енергетичну і на вулицю Злуки. Що значно скоротить рух транспорту і покращить якість обслуговування наших мешканців».

залишіть коментар