15 ДАІвців сьогодні поїхали служити в зони АТО

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2014 о 19:15    299 переглядів

 Ще півтора десятка правоохоронців-дорожників сьогодні провели відновлювати порядок в зони АТО. Кожен – за власним бажанням. Бачили сльози проводжаючих та горді посмішки тих хто їде, наші кореспонденти.

 ІВАН ЦИГИЛИК, інспектор ДАІ:

“Не хвилююсь, їду тільки з оптимістичним настроєм, тільки на перемогу. Прорвемся.»”.

Таких, як Іван, тут кожен. Усі їдуть за власним бажанням. Запевняють, можливість захистити власну Україну, для службовця – честь.

Стоятимуть на блок-постах, допомагатимуть правоохоронцям у вже звільнених містах та при потребі, працюватимуть і в найнебезпечніших зонах, розповідає інспектор Василь Синюк. Ці хлопці сьогодні їдуть на зміну йому. Місяць, розповідає даівець він та ще дев’ятеро служили в АТО.

ВАСИЛЬ СИНЮК, старший інспектор відділу ДПС:

” Для забезпечення безпеки дорожнього руху, в вже звільнених районах, будуть надавати учасникам також допомогу, вводити колони, які будуть покладені на них задачі, ті і будуть виконувати “

Чи не найболючіше питання сьогодні, чи мають як захиститись ті, що їдуть на війну. В обласній міліції запевняють, тих кого відправляють забезпечують усім потрібним.

 ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник УМВС України в області:

« Всі забезпечені захистом. І бронежилетами і форменим одягом, і берцами, ніхто не їде роздягнутим»

 Без урочистостей, маршів та голосних промов. Лише сльози у тих, хто проводжає. Рідні та близькі кажуть, гордяться своїми героями, проте відпускати чоловіків, синів та братів бояться.

родина СУЛЬ

« Я ним горджуся, але і переживаю. З оптимістичним, звичайно, вірю, що все буде добре, хай Бог їм помагає, ангел-хоронитель, щоб був завжди з тими хлопцями. І щоб щасливо повернувся додому, тому ми всі їх тут чекаєм».

БЕЗ ТИТРІВ ХЛОПЧИК

« Я чекаю татуся свого».

П’ятнадцятеро поїхали з прапорами на автівках. У дощ, кажуть – це на щастя. Ми ж у свою чергу бажаємо усім повернутись у тому складі, в якому проводжаємо сьогодні.

залишіть коментар