Бійцям в АТО потрібна білизна, цигарки та амуніція

Автор:     Опубліковано: 30 Липня 2014 о 19:30    614 переглядів

Десять тонн харчів та побутової хімії активісти відправили учора ввечері на Схід, нашим військовим. Наступну вантажівку, з медикаментами та амуніцією планують передати вже на цьому тижys

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

« Консерви, закрутки, крупи, водичка, побутова хімія – це вдруге за ці тижні, громадські активісти везуть гуманітарну допомогу нашим хлопцям, які сьогодні служать в зонах АТО»

 Спочатку все, що назбирали – пакують на Грушевського, далі їдуть довантажувати машину на Збаразьку. Саме в цих місцях координують збір допомоги на АТО. Цього тижня така фура – вже друга.

РОМАН ПАВЛИШИН, координатор збору допомоги:

” За тиждень часу це вже друга поїздка, в основному це продукти, минулого разу були адресні посилки  для 24-ї бригади, окремо тернопільських хлопців, яких там служить дуже багато.  Напевно до кінця тижня ще будуть відправки”

Продукти, волонтери збирають біля місцевих крамниць. І додають, що серед найпотрібнішого – цигарки, бавовняна тканина, щоб протирати зброю, паливо. Зрештою списки постійно оновлюються.

 ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Кошти дуже потрібні, бо постійно є необхідність в закупівлі касок, бронежилетів, постійно просять на блокпостах тепловізори. Просять прибори нічного бачення. Терміново потрібні шкарпетки, майки, білизна чоловіча.»

Фуру відправили до Харкова, туди, кажуть активісти їхати безпечно. Вже на місці допомогу розподілятимуть за списками, по постах військових.

  • 14.05.2015 р. начальник відділу ДВС Ленінського РУЮ м. Запоріжжя Проценко А.Ю. у своєму робочому кабінеті влаштував знищення цигарок у значній кількості (все приміщення було заповнено коробками із блоками цигарок). Для виконання знищення усунув від виконання службових обов’язків вісьмох державних виконавців, які здійснювали некваліфіковану механічну роботу — руками та ножицями рвали блоки та пачки цигарок.
    На мою пропозицію передати цигарки для знищення до військової частини пан Проценко відповів: “не положено”.

залишіть коментар