Бронежилети та каски подарували тернопільським військовослужбовцям

Автор:     Опубліковано: 14 Липня 2014 о 19:16    356 переглядів

Захисну амуніцію подарували батальйону «Тернопіль». Тридцять бронежилетів і тридцять касок берегтимуть життя місцевих військовослужбовців у випадку їхнього відправлення у зону АТО.

Аби не годувати чужу армію, чиновники вирішили подбати про власну. На загальну суму сто сімдесят тисяч гривень закупили захисну амуніцію. Від тепер кожен військовий із батальйону «Тернопіль» має власний бронежилет і каску.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради

«Війна не має вихідного дня. І привезли, тому що це є наш батальйон «Тернопіль». Можливо, ці хлопці завтра, чи післязавтра, чи коли, прийде наказ, виступлять в зону антитерористичної операції. І нас важливо цінне життя кожного нашого бійця, кожного, хочу наголосити».

Один бронежилет коштує більше чотирьох тисяч гривень, каска, розповідає Олексій Кайда, – близько двох тисяч. Амуніцію, каже народний депутат, попередньо перевірили.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України

«Вони всі сертифіковані, в кожному комплекті є паспорт, тобто відповідно виробник відповідає за це. Проводилися стрільби, так, по цих бронежилетах. Вони витримують, ще раз кажу, 7,62 вони витримують».

Навчатимуть військовослужбовців також єдиноборства. Національна федерація панкратіону погодилась безкоштовно проводити бойову підготовку.

залишіть коментар