«Діловий форум» для бізнесменів вперше відбувся у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 4 Липня 2014 о 07:31    293 переглядів

Як правильно вести бізнес у період війни, про співпрацю підприємців з місцевою владою, які кроки потрібно зробити, щоб зберегти стабільність, обговорювали підприємці разом із владою. Вперше у Тернополі відбулася бізнес-сесія «Діловий форум». Ділилися проблемами ведення бізнесу та шукали виходи з них підприємці міста на першому «Діловому форумі» у Тернополі. У всіх клопоти різні, проте звертатися за підтримкою до держави приватники не поспішають.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста

«Приватний бізнес сьогодні не надто велике має бажання співпрацювати з органами державної влади, або з органами місцевого самоврядування. І це нас, звичайно, турбує. Ми би хотіли активізувати цю співпрацю. І одна з цілей цього форуму – це якраз налагодження тісніших стосунків з бізнесом, для того, щоб ми разом, спільно вирішували проблеми, які в місті сьогодні є».

Зараз бізнесмени переймають досвід у європейських колег. Як з’ясувалося, змінити все і одразу досить важко. Тому підтримка влади та суспільства у нелегкий для країни час підприємцям вкрай необхідна,  вважає представник однієї з тернопільських компаній.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, представник однієї з тернопільських компаній

«Мусимо старатися будувати бізнес і взаємовідносини бізнес-держава. Мусить бути взаємопідтримка, мусить бути підтримка суспільства. Як і бізнес так і суспільство має підтримувати бізнес. Тобто мусимо зараз працювати на принципах взаємодопомоги. І я думаю тоді з цієї ситуації ми зможем легко вийти».

Теперішні ціни, які постійно зростають, не відповідають доходам громадян. Тому не рідко багато підприємств працює в збиток, каже Назар Зелінка. «Діловий форум» повинен допомогти знайти шляхи виходу із кризового стану.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ми хочемо, щоб сьогоднішню кризу тернопільський бізнес використав сам для себе. Для розвитку нових можливостей, для розвитку свого потенціалу. Сьогодні запрошені кращі лектор в Україні, які дають пропозиції по розвитку бізнес середовища. Для того, щоб дати їм можливість, дати їм пропозиції як краще працювати. Сподіваємося, що вони сьогодні знайдуть для себе якісь нові шляхи розвитку і це буде сприяти розвитку міста в цілому».

«Діловий форум» вже провели у Львові та Івано-Франківську. З Тернополя літня бізнес-сесія попрямує у Чернівці. Сергій Надал сподівається, що такі зустрічі у нашому місті стануть традиційними. Адже взаємодопомога влади та бізнесу – це перший крок до покращення умов підприємницької діяльності, створення нових робочих місць та економічного росту держави.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!