Діти передали військовим синьо-жовті листівки

Автор:     Опубліковано: 18 Липня 2014 о 19:13    575 переглядів

Своїми синьо-жовтими серцями поділилась малеча із військовослужбовцями. Із побажаннями якнайшвидше повернутись додому листівки передали «Самообороні». Там обіцяють, що незабаром кожна відкритка знайде свого адресата.

Щирі оченята цих дітей щодня дивляться на мирне небо над головою тут, у Тернополі. Та навіть малеча знає, на Сході нашої країни війна. Тому, аби підтримати місцевих героїв, підростаюче покоління виготовило листівки із синьо-жовтими серцями.

НАСТЯ, робила листівку для військових

«Всередині я написала побажання і написала від кого, а на титульній сторінці я наклеїла ангелика. Я їм побажала удачі і сили за боротьбу в Україні».

СТЕПАН, робив листівку для військових

«Я побажав їм сили, щоб вони могли побороти Україну, щоб вража куля їх не зачепила, і щоб вони завжди були у мирі і злагоді».

ПОЛІНА та ВЛАДИК, робили листівки для військових

«– Синій і жовтий. – Синій і жовтий. – Що ми військовим від нас усіх. – Що це подарунок від усіх дітей з табору».

Аби передати свої листівки, малеча дружньо покрокувала до «Самооборони». Організатор дитячої літньої школи Лілія Проць розповідає, близько тридцяти відкриток із особливою уважністю створили її підопічні.

ЛІЛІЯ ПРОЦЬ, чемпіонка світу з пауерліфтингу

«Я би хотіла сьогодні, щоб Ви подумки, хто робив ці листівки, подумки послали побажання здоров’я їм, миру, і щоб їх всіх оберігали Ваші листівки».

«Самооборонці», натомість, пообіцяли, незабаром кожна листівка знайде свого адресата. Такі дитячі приємності, кажуть, надихають наших бійців на перемогу.

ІВАН КОВАЛИК, комендант «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Цим хлопцям насправді дуже важко, і коли вони бачать отакі відкриточки, щирі побажання від таких маленьких-маленьких, молодшого покоління українців, вони, їхній бойовий дух зростає, і вони готові захищати нашу державу, і вони розуміють за кого вони воюють, для чого вони воюють, і чого вони взагалі є там».

залишіть коментар