Для тих, хто поїде на Схід, тернопільські медики зібрали спеціальні аптечки

Автор:     Опубліковано: 3 Липня 2014 о 08:30    608 переглядів

Відгукнулися на звернення працівників міліції, які їдуть у відрядження на Схід, та підготували для них спеціальні аптечки тернопільські медики. В міському відділі охорони здоров’я розповідають: гроші збирали силами всіх медичних закладів. Після цього закупили сумки, які правоохоронцям буде зручно тримати при собі. Туди поклали засоби, які можуть стати в нагоді.

ОЛЬГА ЯРМОЛЕНКО, заступник начальника відділу охорони здоров’я міськради:

«Ми максимально старалися заповнити її так, як це є в інших арміях, як повинно бути і в нас. Перше, що ми зробили – це надрукували інструкцію: які є препарати в даній аптечці, щоб відразу можна було зрозуміти, цей препарат в якому випадку застосовувати. І також з другої сторони ми їм псалом 90 надрукували. Це псалом, який охороняє будь-яку людину в якійсь небезпеці». 

У кожній особистій аптечці, каже Ольга Ярмоленко, серед іншого – препарати, які допоможуть, до прикладу, при травмах, кровотечах, шоці, інтоксикації, у випадку хімічного ураження, тощо. На Схід тернопільські правоохоронці поїдуть вже вдруге. На скільки часу та куди саме – достеменно невідомо.

АНДРІЙ ФІРМАН, заступник начальника міського відділу міліції:

«Їдуть працівники ті, які вже були там, частина з них. Виявили бажання знов поїхати. Звичайно, більшість їде, скажемо так, новачків, які ще не були, але виявили бажання».

За словами Андрія Фірмана, медикаменти міліціонери мали і вперше, однак тоді вони всі були в одній аптечці, а не в кожного окремо. Однак, і медики, і самі правоохоронці сподіваються, що вміст сумок їм використати не доведеться.

ОЛЬГА ЯРМОЛЕНКО, заступник начальника відділу охорони здоров’я міськради:

«Ми бажаємо цим людям, цим відважним людям, які їдуть на Схід, щоб вони повернулися додому живими, здоровими, щоб принесли нам мир, якого хочуть всі, хто живе в Україні».

 

залишіть коментар