Ідеальний бронежилет коштує близько 8 сотень доларів

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 21:06    755 переглядів

Міліції бронежилети одні, а хлопцям на Схід – інші. Міськрада шукає найоптимальніший варіант захисту для українських вояків. Наша Юля Медвідь сьогодні перевіряла на міцність один з запропонованих варіантів.

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:

“Тернопільська міська рада сьогодні отримала один бронежилет, пластини з якого привезені з-за кордону, пошитий він в Львові. Наразі ми його випробовуємо автоматом Калашникова та снайперською зброєю, якою власне користуються на Сході. Якщо бронежилети не проб’ються сьогодні, то таких закуплять майже сотню”.

З моїх пострілів – два в ціль. Підходимо ближче – на металевих пластинах лише вм’ятини.

Бронежилет складається з трьох пластин. Дві спереду, одна на спині. Випробовують його, два чоловіки, що добре розбираються у зброї, бо власники тематичного магазину. Взяли з собою «калаш» та «снайперу», власне це найпоширеніша зброя там на військомову Сході. Кулі у нашому випадку – мисливські, а не бойові.

 

Калашников таки не може пробити бронежилет. Беремо снайперську гвинтівку.

 

Три постріли і три наскрізні дірки. Професійну зброю, якою наших хлопців стріляють там, цей бронежилет однозначно – не зупинить.

Аби показати мені, як виглядає найкращий варіант бронежилету – Олег та Юра везуть до себе в магазин. Їм такий якраз нещодавно привезли. Таку амуніцію носить німецька поліція.

 

Проте і ціна такого ідеального захисту відповідна – 800 доларів. Натомість той, що проходив випробування сьогодні, трохи більше двох сотень. Поки що рішення про те, які бронежилети купуватимуть, міськрада ще не оголошує. Кажуть, шукатимуть до того часу, доки не знайдуть найоптимальніший варіант.

залишіть коментар