ЄБРР профінансує модернізацію системи теплопостачання у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 9 Липня 2014 о 21:23    582 переглядів

Європейський банк реконструкції і розвитку профінансує модернізацію системи теплопостачання у Тернополі. Відповідну угоду міський голова Сергій Надал та директор ЄБРР в Україні підписали сьогодні у Києві. Відповідно до неї, для реалізації програми модернізації місту виділять 15 мільйонів євро. Завдяки цьому, серед іншого, осучаснять мережі теплопостачання на масивах «Східний» та «Сонячний», де встановлять індивідуальні теплові пункти біля кожного житлового будинку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні дуже важливий і справді історичний день для нашого міста. До цього дня ми йшли довгих три роки. Впевнений, що з сьогоднішнього дня почнеться новий виток в історії розвитку нашого міста. Тому що таку велику суму інвестицій Тернопіль востаннє отримував, напевно, ще років 50 тому. Впевнений, що спільно з європейськими інвестиціями, спільно з європейським досвідом тернополяни отримають європейську якість теплопостачання».

До слова, така програма реконструкції системи теплопостачання – перша у Східній Європі. Її на замовлення ЄБРР розробили фахівці однієї з датських компаній.

 

залишіть коментар