Хоч атестацію «Нива» отримала, ще невідомо, чи команда гратиме

Автор:     Опубліковано: 10 Липня 2014 о 20:43    467 переглядів

Світло в кінці тунелю побачило керівництво футбольного клубу «Нива». Хоч мізерні, проте є шанси, що команда таки розпочне виступи у новому сезоні Першої ліги. Початкові і найважливіші кроки вже зробили. З труднощами, але отримати атестат на виступи у новому сезоні керівництву тернопільської «Ниви» вдалося. Зумівши розрахуватись із попередніми боргами перед футбольними інстанціями, команда отримала зелене світло на виступи у Першій лізі.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Я все ж отримав ту атестацію. От вона. Хочу вам показати – атестація за 2014/15 рік. Ніхто не очікував, що ми ту атестацію отримаємо, тому що було стільки питань проблематичних пов’язаних з цим. Ми тільки з перевагою в 2 голоси отримали той атестат. Там не всі були згідні. Цими двома голосами під час голосування, все ж таки нам цей атестат видали ».

Професіональна футбольна ліга вже склала календар матчів. «Нива» також у списку. Проте Автанділ Мдінарадзе каже, щоб команда розпочала сезон у нормальній формі, їй потрібно зібратись не пізніше 14 липня.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

 «26 числа у команди має бути перша гра, але 22-го у нас термін заявки. Ми маємо 22-го числа заявитися. Але якщо ми на протязі 3-4 днів не зможемо зібрати команду і провести хоч якісь збори, підписати чи продовжити контракти з тими футболістами, які є в клубі і 22-го не заявитися, то повірте, що футбольний клуб «Нива» просто-напросто перестане існувати ».

Щоб команда змогла існувати, їй необхідно щонайменше півмільйона гривень на місяць. Таких грошей наразі немає. Якщо за кілька днів фінансовий стан «Ниви» не зміниться, вболівальники пікетуватимуть облдержадміністрацію і вимагатимуть у керівництва посприяти надходження коштів у команду.

АНДРІЙ, вболівальник ФК «Нива» (Тернопіль)

«В нашій державі переконалися, що народ – це є велика сила. Ніхто народ не переміг і так повинно бути. Якщо народ скаже: «Нива» має жити, я думаю, як би голова облдержадміністрації хотів, не хотів, він би вирішив це питання буквально двома-трьома дзвінками».

Чи вдалося вирівняти фінансову нестабільність «Ниви» і чи команда приступити до міжсезонних зборів, стане відомо вже наступного тижня.

залишіть коментар