Міліціонер, що залишив Миколу Брегіна помирати, вже під вартою

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2014 о 19:31    420 переглядів

 

Міліціонер, який залишив помирати збитого 19-річного Миколу Брегіна, таки під вартою. Цю справу розглядають вже четвертий день в обласній прокуратурі. Вчора її та міліцію прийшли пікетувати односельчани, родичі та друзі юнака, бо не розуміли, чому справу затягують.

Юрій – троюрідний брат загиблого Миколи. Каже, зараз не можуть повірити в трагедію усі його друзі.

ЮРІЙ – троюрідний брат Миколи

«Це велика трагедія для друзів, для однокласників, для всіх. Він був хорошою людиною, хорошим братом. Ми не були так, як родина, ми були, як дуже великі друзі».

Хлопця збила автівка близько другої ночі. Вже о третій – лікарі швидкої констатували смерть. Та про те, що сина вже немає, рідним не повідомляли до наступного дня. Сусідки Галина та Ірина розповідають, про загибель хлопця дізналися випадково.

п. ГАЛИНА та п. ІРИНА – сусідки Миколи

«Ще перед 7-ю вже вели корову, він перший, я потім. І він вертає назад і йому одна жіночка з пекарні каже: «Дядьку, Миколку забила машина»

До Тернополя приїхало ледь не усе село. Пікетувати міліцію, бо не розуміють, чому винуватець досі не під вартою, а справу розглядають вже третю добу.

п. МАРІЯ – тітка Миколи

«Я рідна тітка загиблого, ми вимагаємо справедливого розслідування, бо розумієте, він не собака, він дитина, він сирота, він ріс без батька»

Проте не тих пікетують, як виявилося згодом. Головний міліціонер області Василь Облещук каже, підозрюваний вже не працює в органах, а його справу тепер розглядає прокуратура.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальника УМВС України в Тернопільські області

«Вчора я своїм наказом цього представника міліції звільнив з органів внутрішніх справ. Матеріали ми передали прокуратурі, бо відносно представників міліції проводиться перевірка прокуратурою області».

Рушили туди і вимагали пояснень від головного прокурора. Підтримали людей і місцеві активісти.

ЮРІЙ ЗАГАЛЮК, представник Автомайдану

«Щоб вбивця був заарештований і доправлений в слідчий ізолятор, він визнав свою вину, він повинен бути затриманий вже зараз, негайно»

 

Юрій Гулкевич до людей таки вийшов. Проте довго йому не давали слова криками «Ганьба». Врешті-решт, коли натовп трохи заспокоївся, таки пояснив – не арештовуватимуть екс-міліціонера, поки не зберуть усіх доказів, попри те, що чоловік у скоєному вже зізнався.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ – прокурор Тернопільської області

«На даний момент проведено першочергові слідчі дії, особа вже допитана, на 5-ту годину потім до кінця дня і ночі заплановано проведення ряд слідчих дій, і питання обрання запобіжного заходу буде вирішуватись після проведення цих першочергових слідчих дій»

Люди чекали під прокуратурою ще години дві і вже близько сьомої їм таки повідомили – підозрюваний арештований.

Нагадаємо, Микола Брегін помер у ніч на 8-го липня, від травм внаслідок аварії. Міліціонер залишив хлопця помирати та втік з місця ДТП, а у скоєному зізнався лише через день.

  • Рідні Миколи Брегіна торгують смертю. Під час досудового розслідування ДТП рідні Миколи Брегіна що із с. Стриївка Збаразького р-ну заявляли що ніякої матеріальної допомоги не потребують та ніяких грошей від підозрюваного не хочуть. Проте під час судового розгляду даної справи рідні постраждалого Миколи оцінили його смерть на суму близьку до 170 тисяч гривень.

залишіть коментар