Міст біля Політехнічного університету став патріотичним

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 07:45    593 переглядів

Патріотичність у деталях. Тернополяни вкотре прикрашають місто національною символікою. Сьогодні усі охочі мали змогу перефарбувати міст біля Політехнічного університету у синьо-жовтий колір.

Тернопіль став ще патріотичнішим. Спершу розфарбували написи на в’їзді у місто, розповідає організатор Роман Ошуст, зараз прикрашають міст біля Політехнічного університету. Незабаром тернополян і гостей милуватиме імпровізований синьо-жовтий стяг.

РОМАН ОШУСТ, організатор акції

«Подивимося скільки у нас хватить добровольців, скільки у нас вистачить фізичного ресурсу, матеріального ресурсу на це все. Взагалі то, планували дві сторони пофарбувати в колір прапора, блакитно-жовтий, та на оцих загорожах планували намалювати вишиванку й написати патріотичні написи».

Охочих прикрасити своє місто відгукнулось багато, розповідає Роман, та прийшли не усі. Але, незважаючи на це, ділиться молодь, роботу закінчать швидко. Усіх цікавить результат.

ТЕТЯНА, розфарбовувала міст

«Про акцію дізналася з групи Вконтакті, в нас називається «Розмалюй своє місто Тернопіль». Ну, з радістю відвідала. Ми розмальовували знаки тернопільські, в’їзди до Тернополя, і задоволена результатом. Тому з радістю відвідала ще це».

ВАСИЛЬ, розфарбовував міст

«Я дізнався, що в Тернополі біля «політєха» буде проходити акція і будуть красити забор на синьо-жовтий. І мені захотілося зробити своє місто більш патріотичним».

Серед охочих перефарбувати міст були й такі, які відпрошувались навіть з роботи.

ТЕТЯНА, розфарбовувала міст

«Я дуже хотіла розмальовувати і завжди бачила, як ті знаки розмальовували, просто не знала коли. Мені було дуже шкода, що мене там не було. І сьогодні я дуже рада, що я тут».

Місто, обіцяє організатор, будуть прикрашати й надалі. Тому усім охочим радять відслідковувати інформацію у соціальних мережах і долучатись до акцій.

залишіть коментар