Місцеві активісти взялись за дітей сімей-переселенців

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2014 о 19:00    363 переглядів

Сім’ї, які вимушено покинули свої домівки та приїхали до нашого міста на тимчасове проживання – мають усе необхідне. Проте, у першу чергу думають про дітей. Аби не згадували про жахи, які пережили вдома – малечу намагаються відволікти. Наразі –  відпочинком у літніх таборах області.

ІРИНА ЖИГУНОВА, благодійний фонд «Вікно життя»

«Діти охоплені повністю. Гуманітарна підтримка, забезпечення життєдіяльності дітей. Повністю медичне забезпечення. І харчування проживання – діти забезпечені повністю».

Для дітей же, які повернулись із таборів шукають дозвілля тут, в самому місті, каже Ірина Жигунова. Тому закликає всіх не байдужих допомогти.

ІРИНА ЖИГУНОВА, благодійний фонд «Вікно життя»

«Діти, які вже відбули в таборах оздоровлення повертаються в Тернопіль і потребують зайнятості. Можливо, якоїсь організації дозвілля тут в самому місті. Можливо хтось із підприємців, можливо хтось із власників якихось розважальних закладів надасть чи купони чи талони, для того, щоб діти могли відвідувати такі заклади».

І такі люди знайшлися. Харчуватися та сидіти у всесвітній павутині діти можуть у мережі Інтернет-кафе нашого міста. Всього 10 гривень коштує абонемент на відвідування одного із таких закладів.

ІВАН СОРОКОЛІТ, депутат Тернопільської міської ради

«Біля трьох з половиною тисяч надано сертифікатів, які є замінником грошей для оплати за харчування. Тобто, вже Ірина і її волонтерська благодійна організація вирішує скільки кому допомогти саме по харчуванню».

У найближчому майбутньому, для дітей-переселенців, що зараз живуть у Тернополі заплановано чимало цікавих заходів. Тому без уваги вони не залишаться, обіцяють активісти.

залишіть коментар