Міжнародний Олімпійський день відзначили у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 2 Липня 2014 о 08:30    694 переглядів

Показові виступи з тенісу, баскетболу, боксу та багатьох інших видів спорту, і все – на головному майдані міста відбувалися одночасно та під музику. В Тернополі відзначили  Міжнародний Олімпійський день. Для тернополян і гостей обласного центру влаштували справжнє спортивне свято.Вже третій рік поспіль у нашому місті провели Міжнародний Олімпійський день.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник управління у справах сімї, молодіжної політики і спорту міськради 

«Ми намагаємся презентувати для тернополян різні види спорту які в нас або набувають популярності, або вже популярні. Окрім того у нас представлені нові види спорту, яких ще тернополяни не бачили. Можливо хтось побачить, зацікавиться і його дитина завтра вже піде в спортивну школу чи спортивний клуб і буде займатися якимось видом спорту».

До  таких рідкісних видів спорту сміливо можна віднести  один з різновидів  тенісу «stayandplay».  Використовують у грі поролонові м’ячики.

ОСТАП ГЕВКО, заступник голови Федерації тенісу України в Тернопільській області

«Ми граємо вибивалки, зайці і мисливці. Тобто ті ігри, якщо м’ячик потрапив у дитину, дитині нічого не буде. Це дуже весело, це смішно, в ігровій формі – такі у нас заняття веселі, смішні, але в той же час приносять результат».

Юні тенісисти розповідають, любов до тенісу їм привили батьки.

РОКСОЛАНА, тенісист

«Я почала займатися з 5 років. Так батьки вирішили. А потім мені дуже сподобалося займатися і я надалі займаюся професійно і їжджу по змаганнях».

ТИМОФІЙ, тенісист

«Мій тато грав теніс. Я спочатку не знав, але коли взнав, мені не дуже хотілося. А зараз вже так люблю грати».

Микола Круть каже, із кожним роком до відзначення Міжнародного Олімпійського дня у Тернополі долучається все більше дітей. І це не може не тішити.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник управління у справах сімї, молодіжної політики і спорту міськради 

«Приємно, що діти до чогось залучені, до чогось прагнуть і щось роблять».

Під час свята малеча також мала можливість загадати бажання. Те, що найбільше прагнуть, діти писали на паперовій долоні, яку потім приклеювали на спеціальний     стенд. Переважно просили миру Україні.

залишіть коментар