На фестивалі «ФАЙНЕ МІСТО» волонтери збирали гроші на українську армію

Автор:     Опубліковано: 15 Липня 2014 о 22:35    501 переглядів

Попри нелегкий для країни час, молодь доводить, що вміє культурно відпочивати. Минулими вихідними фестиваль «Файне місто» згуртував чимало люду на території аеропорту, де і відбувалось музичне дійство. Зі сцени лунали пісні здебільшого патріотичного спрямування, а волонтери збирали гроші для українських вояків.

У час, коли на сході України лунали постріли впродовж двох днів у Тернополі замість автоматних черг звучала музика. Фестиваль «Файне місто» об’єднав як гурти так і молодь зі всієї держави на аеропорті нашого міста. Фронтмени команд-учасників концерту кажуть, що попри нелегкий для країни час такі заходи відміняти не варто.

ІРЕНА КАРПА, гурт «QARPA»

«Я не бачу сенсу відміняти фестивалі. Тому що є місця де люди гуртуються, де набираються енергії і зрештою тут звучать політичні гасла також. Жалоба – це звичайно важливо, але також треба розслаблятися. Не можна весь час бути в напруженому стані».

АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО, гурт «СКРЯБІН»

«Доцільно проводити такі фестивалі тому, що вони збирають до купи людей, які соображають. Тут нема п’яних людей, нема бидловки і вони знають чого вони сюда прийшли».

ЮРІЙ ЖУРАВЕЛЬ, гурт «OT VINTA»

«Українці це ще та нація. Ми маємо навчитися не гинути на війні. Ми маємо завзято рубати ворога – нищити його».

Відвідувачі фестивалю кажуть, приїхали на концерт, щоб позбутися негативних емоцій. В цьому їм допомагає музика.

ІРИНА

«В більшості для людей відпочинок. Вони приїжджають і їм потрібно виплеснути весь негатив і на фестивалях вони можуть це зробити під таку музику. Як на мене це правильно».

Цьогоріч «Файне місто» на відміну від попереднього змінило формат, кажуть організатори. Під час концерту волонтери збирали кошти, щоб допомогти українській армії.

РУСТАМ ЕРГЕШОВ, один із організаторів фестивалю «ФАЙНЕ МІСТО»

«Формат змінено фестивалю в зв’язку з подіями, що сталися в Україні. Це більше зараз мистецько-патріотична акція, а також благодійний фестиваль».

Рустам Ергешов каже, у наступному році фестиваль відбудеться у значно більшому масштабі із ще більшою кількістю гуртів та сюрпризів.

залишіть коментар