На сесії міської ради в п’ятницю розглянуть близько двохсот питань

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 21:11    577 переглядів

Цієї п’ятниці у стінах міської ради мають намір провести чергову сесію. В орієнтовний порядок денний увійшло більше 190 питань. Чи не найбільш важливим, вважає міський голова Сергій Надал, обіцяє бути рішення, яке передбачає введення додаткових заходів щодо підтримки українського виробника. Якщо депутати його підтримають, власники місцевих магазинів будуть змушені вказувати, яка продукція приїхала до нас із Росії.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Передбачається спеціальне маркування, спеціальні полички для російських товарів, для того, щоб тернополяни могли бачити, який товар є російським, і, по-можливості, висловлювати свою громадянську позицію – просто бойкотувати придбання таких товарів».

Також на сесії мають намір внести зміни до бюджету.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми додатково виділяємо 238 тисяч гривень для потреб освіти. 1 мільйон 60 тисяч виділяється для придбання ще додатково 4 тролейбусів, які є можливість в цьому році придбати. 2 мільйона 180 тисяч виділяється управлінню житлово-комунального господарства для проведення капітальних ремонтів. І 600 тисяч гривень – для придбання УЗД-апарату для лікарні швидкої допомоги».

Крім того, в міській раді хочуть виділити 130 тисяч гривень на придбання бронежилетів та касок для бійців спецбатальйону «Тернопіль». Разом з тим, за словами Сергія Надала, сьогодні рішенням виконавчого комітету ще 60 тисяч виділили благодійному фонду «Карітас». Гроші теж використають для придбання необхідного спорядження.

Розглянуть на сесії і 176 земельних питань.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«75 питань – це закріплення земельних ділянок під будинками і навколо будинків терноплян. 20 питань – це продовження діючих договорів оренди з підприємствами і підприємцями. 7 питань – це викуп і продаж на аукціоні. 4 – виділення тимчасових сервітутів. 15 питань – це закріплення земельних ділянок за ОСББ. 10 питань – внесення технічних змін до раніше прийнятих рішень. І 45 питань – це закріплення земельних ділянок для обслуговування власних виробничих приміщень. Тобто, жодної земельної ділянки «чистою» не виділяється».

Також, ще кілька років тому на сесії прийняли рішення про будівництво так званого «шостого» мікрорайону, який буде знаходитися приблизно в напрямку аеропорту, – з житловими будинками, школою, дитсадком, всією необхідною інфраструктурою. На засіданні в п’ятницю винесуть рішення про закріплення даної земельної ділянки за комунальним підприємством «Тернопільбудінвестзамовник», яке оголосить конкурс серед забудовників.

залишіть коментар