На Теребовлянщині ремонтують дороги

Автор:     Опубліковано: 9 Липня 2014 о 21:21    861 переглядів

На Тернопільщині ремонтують дороги. При виїзді з Теребовлі, у селі Плебанівка очищають ділянку від зайвого ґрунту та ремонтують бар’єрне огородження. А у Мшанці замінюють дорожнє покриття, довжиною в один кілометр.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

«Розпочали на даному обєкті роботу. Було проведено фрезерування дорожнього покриття, тобто зняття шару, цього зношеного шару старого зняття, значить, вирівнювання профілю. І зараз укладаємо нижній шар асфальтобетону, десь в середньому товщиною сім сантиметрів».

Відфризований асфальт зі старих доріг піде на укріплення узбіччя або на ямковий ремонт. Рух, розповідає Володимир Хемій, намагаються не утруднювати.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області

«Рух ми не змінювали. Значить, робимо по, як ви бачите, в даному місці, робимо по половині дороги. Значить, дороги ми не перекриваємо, ставимо відповідні знаки. Якщо треба, регуліровщиків ставимо, щоб десь контролювали рух».

Ремонтують дороги також у селі Горинка на Кременеччині. Там заміни покриття потребують три ділянки по п’ятсот-шістсот метрів.

Протягом року, розповідає Володимир Хемій, нові дороги будуть також у місті Кременець та у селищі Вишнівець Збаразького району.

 

залишіть коментар