На вул. Галицькій автомобіль збив велосипедиста

Автор:     Опубліковано: 8 Липня 2014 о 07:00    652 переглядів

Зламана рука, забої і вщент розтрощений велосипед – наслідки дорожньо-транспортної пригоди, що трапилася на вулиці Галицькій. На місці події працював Тарас Бурак. Вм’ятина на лобовому склі, розтрощена фара мікроавтобуса, металобрухт, який колись був велосипедом та один постраждалий – це наслідки ДТП на вулиці Галицькій. Водій буса, ймовірно, проігнорував знак про зміни в русі, кажуть в державтоінспекції.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області

 «Автомобіль «Volkswagen» рухався в напрямку вул. Збаразької. Зараз рух транспортних засобів змінено. Рух здійснюється з вул. Збаразької в напрямку вул. Галицької».

Внаслідок зіткнення  велосипедист отримав чималі травми. Його госпіталізували на місці події.

ІГОР ПАСТЕРНАК, лікар-ординатор травматологічного відділення «Станції швидкої медичної допомоги»

«Він поступив до нас в стані середньої важкості з діагнозом закритий перелом обох кісток передпліччя лівого із зміщенням уламків. У нього ж є забійно-рвані рани лівої і правої гомілок, а також закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку».

Лікування потерпілого не обійдеться без хірургічного втручання, кажуть медики. Застосовуватимуть новітні технології, щоб якнайшвидше підняти чоловіка на ноги.

ІГОР ПАСТЕРНАК, лікар-ординатор травматологічного відділення «Станції швидкої медичної допомоги»

«Пластини з кутовою стабільністю, які будуть мати блокуючі гвинти. Таким чином ми добиваємося того, що не треба мобілізації вже після того гіпсовою пов’язкою, що скорочує термін лікування, знаходження в умовах лікарні, а також сприяє загоєнню кісток перелому».

У державтоінспекції кажуть, наразі тривають слідчі дії, після яких суд прийме рішення щодо ДТП на вулиці Галицькій.

залишіть коментар