На вул. Злуки замінюють каналізаційний колектор

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2014 о 19:32    509 переглядів

Замінюють колектор за гроші з міського бюджету. Частину каналізаційної мережі уже встановили. Це – 150 метрів труб. Іншу комунальники обіцяють замінити до кінця року. Працювати, розповідає начальник водопровідно-каналізаційних мереж Ганна Загородна, важко. Тому що колектор знаходиться на глибині 6 метрів.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»

«Цей колектор забезпечує водовідведення каналізаційних стоків даного мікрорайону. Тобто вул. Злуки, мікрорайон Купчинського, Корольова, який забезпечує, можна сказати, водовідведення даного мікрорайону в цілому».

Через скупчення газів на поверхні колектора, каже Ганна Загородна, на цій ділянці ставалися обвали та аварії. Із новими трубами таких незручностей бути не повинно.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»

«Каналізаційний колектор збудований з залізно-бетонної труби, по-якому проходить каналізація, але верх труби, повністю труба не заповнена стоками, і получається, що верхня частина труби заповнена газами, які руйнують дану трубу, і получається руйнація труби, і получаються обвали на мережі, і через це ми замінили цю частину аварійного водопроводу».

Після заміни колектора, комунальники обіцяють постелити нову бруківку на тій території, де проводили роботи.

залишіть коментар