На заплановану зустріч з фанатами «Ниви» голова облдержадміністрації не прийшов

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 21:05    362 переглядів

На заплановану зустріч з фанатами футбольного клубу «Нива», яка мала б відбутися сьогодні, голова облдержадміністрації Олег Сиротюк не прийшов. Вболівальникам разом із керівництвом команди довелося спілкуватись із заступником очільника Тернопільщини. У понеділок фанати тернопільської «Ниви» домовилися про зустріч з головою адміністрації Олегом Сиротюком. Сьогодні у призначений час вболівальники керівника області на місці не застали.

 «Казав, що він буде в другій годині і нас прийме. Ви можете в телефонному режимі до нього подзвонити і в нього запитатися детально. Ви зараз конкретної відповіді не даєте, будь ласка уточніть».

 «Його в Тернополі немає і він просив підійти до Наталі Володимирівни Михно».

До фанатів вийшла заступник голови облдержадміністрації.

НАТАЛЯ МИХНО, заступник голови облдержадміністрації

«Доброго дня Наталя Володимирівна. – Доброго дня. Ми дуже часто з вами бачимося. Дуже приємно. Я мушу перепросити найперше. Сталося так, що Олег Мирославович сьогодні у Києві. Він поїхав вчора і він вчора цілий день там був і там затримався».

Розмова з фанатами та керівництвом «Ниви» відбувалася за зачиненими дверима. Там обговорювали формат наступної зустрічі. Після двадцятихвилинної розмови сторони розповіли, про що вдалося домовитись.

НАТАЛЯ МИХНО, заступник голови облдержадміністрації

«Ми домовилися про формат зустрічі завтра. Орієнтуємся на 16 годину. Ми узгодимо з головою і о 16 годині завтра ми зустрінемося, і обговоримо план виходу з цієї ситуації, яка в нас є сьогодні з «Нивою»».

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива» (Тернопіль)

«Має бути запрошено ще декілька комерційних структур керівників, які могли би сьогодні просто негайно допомогти «Ниві». Тому що якщо ми цих кроків не зробимо за день-два то вже просто буде пізно. Формат такий буде: будуть представники фан-сектору, буде голова адміністрації, заступник, я і ще декілька представників бізнесу».

Представників фан-сектору, які також будуть присутні на зустрічі наразі такий формат влаштовує.

ЯРОСЛАВ, фанат ФК «Нива» (Тернопіль)

«Надіюся, що нас не буде обмануто. Тому про подальші дії ми нічого говорити не будемо. Поки що на даний час нас все влаштовує. Будемо відстоювати свою позицію».

Тож, про результати чергової зустрічі та про долю футбольної команди «Нива» ми розповідатимемо у наступних випусках новин.

залишіть коментар