Понад 20 тонн тушонки з’їдять собаки

Автор:     Опубліковано: 11 Липня 2014 о 19:30    803 переглядів

Більше 40 тисяч банок, або понад 20 тонн консервованої свинини з’їдять собаки. Нещодавно співробітники управління боротьби з організованою злочинністю спільно з ветеринарною міліцією виявили протерміновану продукцію на складі в Чортківському районі.

Тушонку зі свинини, термін якої закінчився ще в 2011 році, знайшли на складі у Чортківському районі. Проте встановити власника продукції не вдалося. Відомо, що завод на якому нібито виготовляли тушонку, вже давно не працює. Даний факт слідчими Чортківського райвідділу міліції було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано  як випуск або реалізація недоброякісної продукції.

ІВАН ГАВРИШКІВ – начальник ветеринарної міліції УМВС України в Тернопільській області

 «В кінці 2013 року вході проведення комплексних заходів, було вилучено з обігу більше 20 тон протермінованої тушонки м’ясної, яка була виробництва Бучацького консервного заводу.Протягом восьми місяців встановлювався власник даної консерви. Оскільки встановити власника працівникам міліції не вдалось, рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чортківській райдержадміністрації винесено рішення щодо передачі даної консерви для згодовування службовим собакам кінологічному центру при УМВС України в Тернопільській області».

Перед тим, як годувати собак, зіпсоване м’ясо термічно обробляють.

СЕРГІЙ КРАМАР, заступник начальника кінологічного центру при УМВС України в області

«Дана продукція згідно експертного висновку визнана придатною для годівлі службовим собакам. Дана тушонка шляхом термічної обробки вариться, згодовується службовими собаками».

 

За матерілами СЗГ УМВС України в Тернопільській області

 

залишіть коментар