Про туристичні родзинки Тернопільщини дізнаються по всій Україні

Автор:     Опубліковано: 15 Липня 2014 о 17:32    615 переглядів

Краще один раз побачити, ніж тисячу почути. У цьому переконались учасники першого Всеукраїнського медіа форуму «Тернопільщина очима журналістів». Такий масштабний туристичний медіа-захід не тільки у нашому місті, а і в Україні  провели вперше.

Щоб показати усі принади Тернопільщини туристичної в нашій області провели медіа форум. Організатори сподіваються, завдяки цьому заходу про екскурсійні родзинки регіону дізнаються любителі подорожувати не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Начальник управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації каже, не очікували, що форумом зацікавиться стільки людей.

ЛЕСЯ СЕРЕТНА, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА

«Звичайно такої кількості ми не планували, ми планували, що буде приблизно десь до 30 чоловік зі всієї України, але приїхало більше 50, бажаючих ще було, на жаль було сформовано вже три групи, ми пообіцяли, що обов’язково ми їх ще запросимо»

Учасники спробували себе в активному туризмі. Сплавлялись Дністровським каньйоном. Побачили унікальні печери Кришталеву та Вертебу. Відвідали християнські святині Почаєва, Зарваниці та Язлівця.  Побували у Збаразькому, Бережанському та Скалатському замках. А також мали можливість насолодитися кулінарною майстерністю господинь з Більче-Золотого, Чорткова та Бучача.

ЛЕСЯ СЕРЕТНА,  

«Тобто ми хочемо показати, що в нас є не тільки оди-два види туризму, а дійсно ми можемо і лікувальний туризм взяти, і сакральний, і замковий, і подієвий».

Леся Серетна каже, якщо Тернопільщина зробить акцент на туризмі, може стати такою ж популярною, як італійська Венеція.

залишіть коментар