Ревізія у дитячому таборі «Зорепад»

Автор:     Опубліковано: 4 Липня 2014 о 06:15    1 296 переглядів

Літній табір «Зорепад» запрацював. Зараз у ньому відпочиває близько 240 дітей. А це тільки перший заїзд. Усього в табір приїжджатимуть тричі. Умови проживання дітей в оздоровчому закладі облдержадміністрація схвалила.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей ОДА

«Щодо того, на якому заклад рівні, то в нас створена державна атестаційна комісія. Раз на пять років всі оздоровчі заклади проходять державну атестацію, і там є певні категорії – вища категорія, перша категорія, друга і третя категорія. Чотири оздоровчих заклади мають у нас першу категорію. От, «Зорепад» є одним із таких закладів».

Повільно, але впевнено змінюється «Зорепад», розповідає директор табору Максим Грібов. Перед заїздом зробили косметичний ремонт, відремонтували басейн, закупили нові матраци, постільну білизну, а також проектор, аби діти могли дивитись мультфільми. Та щоб викорінити радянське минуле, пояснює директор, навіть мільйона буде мало.

МАКСИМ ГРІБОВ, директор табору «Зорепад»

«Біляться оці от альтанки, в їдальні робиться постійно фарбування, ремонт. По території відновлення постійно йде волейбольних майданчиків, футбольне поле, бо ми кожного року підсіваємо траву».

Замінити у «Зорепаді» потрібно вікна, двері, ліжка, столи й сантехніку. Вони ще з минулого століття. Серед недоліків також погана комунікація, розповідає директор. Усього в таборі 4 житлових корпуси. Один із них не функціонує. Він, каже Максим Грібов, ще не відремонтований. Особливу атмосферу «Зорепаду» створюють діти. Вони усім задоволені.

ДМИТРИК, відпочиває у таборі

«Тут дуже класно. Тут всі бігають, стрибають. Тут найвкусніші огірки».

ПАВЛІНКА, відпочиває у таборі

«– Добре тобі спати тут? – Так. – Як спала цю ніч? – Добре».

У «Зорепаді», розповідають діти, дуже смачно годують. Аж п’ять разів на день. А на запитання, чи не голодні вони, заперечно махали головами.

БОГДАН, відпочиває у таборі

«Ми во бараболі, котлети і суп».

Задоволений також Антон. Його родина переселилась у Тернопіль зі Сходу лише тиждень тому. Й він відразу поїхав у табір.

АНТОН, відпочиває у таборі

«Очень хорошо в Тернополе».

«Зорепад» не єдиний оздоровчий заклад, який перевірятиме облдержадміністрація. Ревізії, обіцяють, зробити систематичними.

залишіть коментар