Скільки військовослужбовців мобілізують на Тернопільщині – невідомо

Автор:     Опубліковано: 28 Липня 2014 о 13:44    298 переглядів

Бійці, які зараз перебувають на передовій в «гарячих» точках східної України заслуговують на перепочинок.Відпочити вони зможуть тільки тоді, коли хтось їм прийде на заміну. Саме тому 21 липня Президент України підписав Указ «Про часткову мобілізацію», який наступного дня затвердила Верховна рада. Тернопільщина у третій хвилі часткової мобілізації прийматиме активну участь. 45 днів триватиме третя хвиля часткової мобілізації. В цей період викликатимуть осіб які, вже проходили службу у Збройних Силах України та мають військово-облікові спеціальності. Мобілізовані перед відправкою у зону АТО проходитимуть навчання, які триватимуть щонайменше 15 днів.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Вони обов’язково будуть проходити злагодження бойове. Вони обов’язково будуть забезпечені таксамо необхідними матеріально-технічними засобами».

Наразі, каже Олег Сиротюк, бронежилетів достатньо. Кивларовими касками бійці забезпечені на 80 %. Закупівля необхідного спорядження не проходить без участі небайдужих.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Будемо й надалі працювати над тим, щоби силами Тернопільської області створити необхідні умови для військовослужбовців, які мобілізуються в нашій області. Ми ще не знаємо точних цифр мобілізаційних завдань. Вони будуть доведені окремо. Але ми розуміємо, що це таксамо буде багато людей, які по третій хвилі будуть залучені до служби в Збройних Силах України».

Олег Сиротюк зазначив, під мобілізацію не підпадають юнаки призовного віку, які у армії не служили.

залишіть коментар