Тернопільщина відкрита для українців

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2014 о 14:10    473 переглядів

Понад півсотні наших колег побачили на власні очі те, чим ми тішимось постійно. Про триденні журналістські мандри областю  – далі.

Ті, кого ми щодня зустрічаємо на телеекранах, сьогодні в нас  у гостях. Попри те, що бачили усе і гори, і замки, і схили Дністра, найбільше, кажуть, потішили місцеві люди.

ЄВГЕНІЯ ОВЧИННІКОВА, програма «Факти», ICTV:

«Дуже щирі, дуже красиві у всіх сенсах. Люди, це по-перше»

АНДРІЙ СОЛОВЙОВ, телеканал «РАДА»:

«Люди очень хорошие, добродушные, очень приветливые и очень, кстати, по домашнему к нам относятся, почему, потому что у них такая мания величия»

ЮЛІЯ МЕЛЬНИЧЕНКО,  9 канал, Дніпропетровськ:

«Люди не на словах вірують і моляться, а це насамперед в серці і в голові, оце те, чого не вистачає Східній Україні».

Те чого бракує більшості і вдосталь у нас – святині.  Тому одним з лідерів медіаподорожі одразу проголосили Зарваницю. Крім того за три дні сплавлялись Дністром, лазили у трипільські печери,  фотографували замки та навіть ходити стежками упівської слави. Тернопільщина, кажуть журналісти, чи не найпатріотичніше місце.

ОЛЕКСАНДР КОШАК, ведучий програми «Відкрий для себе Україну»:

«Я втретє на Тернопіллі, найголовніше цього разу мене вразило дух патріотизму».

«На в’їзді до населених пунктів скрізь встановлено державний прапор, це символічно, це говорить про те, що Україна єдина держава, і що місцеве населення прагне, воно хоче, щоби Україна залишалася єдиною державою».

ЄВГЕНІЯ ОВЧИННІКОВА, програма «Факти», ICTV:

«Ми дуже патріотично налаштовані і хочемо закликати українців і не тільки українців приїхати і займатись патріотичним туризмом, а Тернопільщина, як найкраще для цього підходить, ну і звісно відпочити тут трошечки, подивитись, як воно все тут буває».

Тернопільщина готова дивувати і завзятих туристів, і новачків.

ДМИТРО БАЛЬШАК, 9 канал, Дніпропетровськ:

«Мне, как туристу очень нравится природа, отношение людей которое здесь есть и каньйон просто супер, Днестр отлично, замечательно».

Серед тих, хто з нами подорожував, не всі новачки. Володя Лех тут свою кар’єру розпочинав.

ВОЛОДИМИР ЛЕХ, головний редактор телеканалу «РАДА» :

«Мене особисто вразив сплав по Дністру, Борщівщина, Чортківщина… більше, як північ я знав до цієї поїздки, а цього разу я для себе відкрив південь Тернопільщини…вважаю, що завдяки журналістам можна розвивати туризм запрошувати приїжджати українців на Тернопільщину».

Організатори на завершення мандрів пообіцяли, подорожі будуть не лише для медівників. Кожен турист в нашій області знайде на що подивитись.

РОСТИСЛАВ ЯЦКІВ, головний спеціаліст управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА

«Ми готуємо завжди якісь новинки, ми навіть чогось недопоказуємо, якусь новинку, якусь родзинку, щоби наступний раз ще раз запросити, щоби зацікавити, заінтригувати».

залишіть коментар