Цього тижня на Збаразькій замінюють каналізацію

Автор:     Опубліковано: 3 Липня 2014 о 16:10    642 переглядів

Капітальний ремонт на вулиці Збаразькій триває. Після того, як зняли дорожнє покриття комунальні служби міста взялись за інженерні комунікації. Як тривають роботи і що потребує заміни знає Тарас Бурак. На вул. Збаразькій по самому центрі проїжджої частини комунальники викопали «дорожнє корито» вздовж ділянки, де тривають ремонтні роботи. Там облаштовують інженерні комунікації. Встановити водовідведення та каналізаційні мережі на вулиці планують до кінця цього тижня, кажуть у відділі технагляду міськради.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради

«До кінця тижня плануємо замінити водопровід із врізкою на провулку Галицькому. Після цих робіт плануємо так само влаштування мережі дощової каналізації. Ну, і вже після комунікацій будемо влаштовувати дорожній одяг».

Освітлення, каже Ярослав Копча, на вул. Збаразькій заміни чи оновлення не потребує. Адже кілька років тому, проводили ремонтні роботи.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради

«На вул. Збаразькій проведено реконструкції мереж зовнішнього освітлення і на даний час там немає потреби замінювати щось».
При сприятливій погоді ремонт на Збаразькій планують завершити вже до першого серпня. Поки-що, каже Ярослав Копча роботи йдуть згідно з планом.

залишіть коментар