У неділю на Тернопільщині втопилося троє осіб

Автор:     Опубліковано: 21 Липня 2014 о 19:03    870 переглядів

26людей серед них двоє дітей загинули на водоймах Тернопільщини від початку цього року. Нещасних випадків побільшало з настанням тепла, каже начальник рятувально-водолазної служби області. До прикладу минулими вихідними вода забрала три життя.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в Тернопільській області

«Особливо трагічний день припадає на вчорашній день – 20 число. Ми маємо 3 нещасних випадки. Це в селі Стриївка Збаразького району, в Городище Зборівського району, там місцеві жителі дістали вже пізно ввечері і в Тернопільському районі село Грабівка, де зараз будуть працювати водолази».

Василь Козак каже, в основному нещасні випадки на воді трапляються через порушення елементарних правил поведінки. Алкоголь теж відіграє далеко не останню роль.

ВАСИЛЬ КОЗАК, начальник рятувально-водолазної служби в Тернопільській області

«Хочу наголосити на тому, що 75 % людей гине в нетверезому стані. Через нехтування простих правил поведінки на водних об’єктах».

ІРИНА КРУПА, помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області з питань зв’язків із ЗМІ

«Дотримання елементарних правил поведінки на воді стане запорукою того, що нещастя з вами не трапиться. Памятайте, що безпечно купатися лише у світлу пору доби при спокійній та безвітряній погоді. Краще, щоб температура повітря була не нижче 24 градусів за Цельсієм, а вода не нижче 18 градусів».

Також надзвичайники закликають купатися тільки у перевірених і встановлених для цього місцях. Не запливати за буйки і перед зануренням у воду не вживати алкоголю.

залишіть коментар