У Тернополі залізничники вийшли на мітинг

Автор:     Опубліковано: 8 Липня 2014 о 21:45    1 030 переглядів

У Тернополі мітингували лікарі та пацієнти відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль». Неподалік – шини та пляшки, схожі на коктейлі Молотова. Залізничники запевняють, якщо буде потрібно, вони горітимуть. Люди занепокоєні долею скверу біля медичного закладу. Претензії – до міської влади та до керівництва «Укрзалізниці». Переконані: кіоски біля установи, по вулиці Чорновола, планують знести, натомість – збудувати торговельно-розважальний комплекс.

ОЛЕГ БІЛЕНЬКИЙ, головний лікар відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль»

«Під цими кіосками, на цій території, знаходяться всі інженерні комунікації, які забезпечують життєдіяльність. Вони впадуть, зламаються. Лікарні не буде. Це австрійські комунікації. Я два роки їх робив. Я знаю, що це таке. Зараз їх поламають».

Також, запевняє Олег Біленький, на керівництво лікарні чинять тиск, щоб забрати землю, проводять численні перевірки.

ОЛЕГ БІЛЕНЬКИЙ, головний лікар відділкової клінічної лікарні станції «Тернопіль»

 

«Мені вислали по електронці ось такий документ, щоб не було слідів, нічо. «Затверджую, головний лікар Біленький, акт…», пакет документів на вилучення. Де пише: «Земельна ділянка для потреб лікарні не використовується, об’єкти майна нерухомого відсутні». 

За словами головного лікаря, медичний заклад обслуговує 15 з половиною тисяч пацієнтів-залізничників. Частина з них прийшла на мітинг.

ПОЛІНА ЛЄДЄНЬОВА, пацієнтка лікарні:

«Невже їм мало місця отам, на полях десь, строїти ті центри? А нам лічитися тут. Ми приходимо, лікуємось, в нас лікарі хороші, ми відпочиваємо. Обідно, обідно, просто обідно».

ЛІДІЯ ШОСТАК, пацієнтка лікарні:

«Я учасник війни. Прийшла працювати в Тернопіль якраз як відбудовували в нас цей вокзал. І я працювала з молодих років. Я відпрацювала 44 роки. А зараз влада зовсім до нас відноситься погано. Забирає в нас останнє».

НІНА БЕРЕЗСЬКА, пацієнтка лікарні:

«Діло в тому, що ми стільки пропрацювали, і діти наші, і внуки наші тут лікувалися. Той кусочок – то наше, і все».

МАРІЯ КУЛЯН, пацієнтка лікарні:

«Я лягаю два рази в рік в лікарню. Я впала, мене хребет болить. Я вдячна нашим лікарям. Вони нас лікують. Ми застраховані, всі пенсіонери. В принципі, покажіть, де в Тернополі є, щоб пенсіонерів безплатно лікували. Комусь треба розважальний, а нам треба жити».

Згодом мітингувальники вирушили до міської ради.

Сергій Надал: Скажіть, будь ласка, від мене мали хоч одну заяву, що ми збираємося щось будувати на території лікарні?

Олег Біленький: Від вас особисто – не мав.

Сергій Надал: Так я обіцяю вам, вашим людям, що ніхто там ніщо будувати не збирається. Якщо тут є ваші люди, дайте ще людям відповідь на питання: я вам якісь перевірки організовую?

Олег Біленький: Від вас перевірки не йдуть. Перевірки йдуть з колії.

Сергій Надал: Питання було зв’язане з будівництвом, будівництво там не ведеться, не планується, перевірок не робиться.

За словами Сергія Надала, міська рада розглядала можливість демонтажу кіосків на Чорновола з перспективою подальшого будівництва на цій ділянці нової споруди. Втім, міський голова запевнив: без згоди громади та працівників лікарні нічого споруджувати не будуть.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Мені шкода працівників лікарні, які стільки втратили свого робочого часу, тому що людей реально спровокували, людей обманули, їм дали неправдиву інформацію представники так званих псевдогромадських організацій, які тісно співпрацюють з кримінальним угрупуванням, яке приховувалось під назвою «12 Сотня». Ті люди брали вже неодноразово участь в різних хуліганських заходах, в тому числі і штурмі міської ради, в інших заходах. Вони дали неправдиву інформацію, яка не відповідає дійсності. Тому сьогодні я людям пояснив, що жодного рішення про будівництво будь-якого об’єкта на даній території не планувалося».

 

залишіть коментар