«Вершків» суспільства у Тернополі побільшало

Автор:     Опубліковано: 1 Липня 2014 о 21:46    827 переглядів

«Вершків» суспільства у Тернополі побільшало. Рік навчання і 22 молоді людини піднялись на щабель вище у суспільній ланці. Цієї неділі учні та викладачі Школи Молодої Еліти святкували випускний, на якому побувала і наша знімальна група. Вивчали досвід багатьох європейських країн і розмірковували, як застосувати його в Україні вихованці Школи Молодої Еліти у Тернополі. Впродовж року більше двох десятків учнів відвідували різноманітні лекції. Їх читали успішні особистості нашого міста. Серед основних завдань проекту – виховати лідерів, які зможуть зробити Україну кращою, каже куратор Школи Любомир Шимків.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, куратор Школи Молодої Еліти

«Місія Школи нашої – це дати можливість неформального освітнього майданчику для інтелектуальної молоді, яка хоче змінювати Тернопіль, яка хоче змінювати Україну. Дати їм можливість спілкуватися в правильному середовищі. Для того, щоб в цьому середовищі народжувались нові ідеї, народжувалися якісь цікаві проекти, які потім будуть корисні для міста і для України».

Випускники Школи кажуть, за рік навчання їх світогляд докорінно змінився. Під час занять почерпнули для себе чимало корисної інформації.

ВІКТОРІЯ ГУРИЛЬ, випускник Школи Молодої Еліти

«Тут я зовсім змінила свої погляди. Змінила свої думки. І тепер я зовсім по-іншому дивлюся на світ. І не дивлюся на проблеми, а шукаю ідеї для їх вирішення».

РОМАН БОРЩ, випускник Школи Молодої Еліти

 «Базові знання успішної людини – вони закріпилися у всіх учнів Школи».

Випускники Школи Молодої Еліти зможуть наблизити Тернопіль до європейських стандартів і вплинуть на розвиток свідомого суспільства, переконані у міськраді.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради

«Дуже добре, що автори проекту започаткували такий проект. Я переконаний, що в майбутньому багато тернополян будуть представляти українську еліту в нас. І ми ними будемо гордитися».

Випускники отримали сертифікати про завершення навчання, футболки та подарунки на згадку про освітній проект. Після літніх канікул, Школа Молодої Еліти знову відкриє свої двері. Куратор навчального проекту каже, на новачків очікують ще більше цікавих лекцій.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!