Живописну виставку «Кольори нашого часу» презентував київський художник Ігор Нерус

Автор:     Опубліковано: 4 Липня 2014 о 06:00    482 переглядів

Виставка «Кольори нашого часу» – це результат роботи київського художника Ігоря Неруса за останні два роки. Використовує митець власну авторську техніку – експериментує із кольорами та лініями.

ІГОР НЕРУС, художник

«Основна особливість, чого я прагнув, це – яскраві кольори, те, що ви можете побачити, і ритм, який створюють кольорові плями і лінії».

Надихають художника життя, його діти та народне мистецтво. На полотнах, розповідає Ігор Нерус, можна впізнати етнічні мотиви різних країн. Мріє митець написати серію картин, присвячених подіям в Україні. Але з часом. Пояснює, не хоче рекламувати себе таким чином.

ІГОР ГАРАСИМ, відвідувач виставки

«Картини просто притягують до себе кольором таким, емоціями. Навіть немає назв під картинами і їх просто не потрібно, оскільки ти спочатку бачиш, що на картині зображено, а потім починаєш обдумувати».

ІРИНА КІПИБІДА, відвідувач виставки

«Мабуть, найкраща картина мені тут сподобалася – це чоловік, погляд його. В цьому погляді є щось таке незвичайне і водночас дивне таке». (0957W00 кадр)

Живописну виставку «Кольори нашого часу» від київського художника Ігоря Неруса можна переглянути до 17 липня у галереї «Бункермуз».

залишіть коментар