Змагання із риболовлі провели на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2014 о 21:10    835 переглядів

Два дні усі охочі мали змогу позмагатись за найбільший вилов риби. Порибалити на Тернопільщину приїхали гості зі Львова, Рівного, Чернівців та Івано-Франківська.

РУСЛАН ГРИЦИНА, головний суддя «Кубку Західного Регіону»

«Кубок Західного регіону» проходить в два тури по п’ять годин. Кожного дня учасники змагаються п’ять годин, на другий день теж п’ять годин. Але місця визначаються по жеребкуванню. Після того, як вони займають свої сектора, вони мають дві з половиною години на підготовку сектора. Це відбувається процес приготовлення місця, значить, де має встановитись його платформа».

Після приготування сектору рибалки починають підгодовувати рибу. А згодом і переходять до справи. Перемагає той, хто протягом двох днів матиме найбільший вилов. Риболовля, розповідає президент федерації Олег Дида, перетворюється із хобі на справжній спорт.

ОЛЕГ ДИДА, президент федерації риболовного спорту в Тернопільській області

«Спорт дуже популярний. І останнім часом набуває якнайбільшої популярності, особливо фідерна рибалка. Популяризувати можна не тільки змаганнями, а й такими заходами, щоб люди бачили, бачили улови».

Результати протягом двох днів, діляться рибалки, різні. Комусь пощастило виловити більше, комусь – менше. Та усі змаганням дуже задоволені. До слова, виловлену рибу після зважування обов’язково випускають. Браконьєрства, розповідають учасники, не полюбляють.

ВІТАЛІЙ, рибалка (м. Рівне)

«Вчора – шістсот шістдесят грам, сьогодні взагалі не зловив ні одної».

ПАВЛО, рибалка (м. Луцьк)

«– Все помінялось сьогодні, порівняно з вчорашнім днем. Наша команда, надіюсь, попаде в призи за підсумками двох турів. Ну, я особисто один кілограм сімсот сімдесят грам. – Це за сьогодні чи за вчора? – Це за сьогодні. – А за вчора? – За вчора кілограм триста грам з копійками».

Беззаперечними переможцями змагання стали львів’яни. Хлопці з міста Лева виграли як в одиничній, так і в командній риболовлі.

РУСЛАН, рибалка (м. Львів)

«– Чучуть везіння і все. На жеребкуванні везіння, і везіння під час туру. – А скільки Ви риби зловили за два дні кілограм? – Приблизно чотири кілограми».

Згодом на Тернопільщині відбудуться змагання із поплавочної риболовлі та із рибної ловлі з човна, розповідає організатор Руслан Грицина.

залишіть коментар