15 тернополян поїхали в АТО

Автор:     Опубліковано: 21 Серпня 2014 о 19:26    328 переглядів

15 тернопільських державтоінспекторів вирушили в зону АТО. Це добровольці, які підмінять на Сході півтора десятка свої колег, які перебувають там уже близько місяця.  Завдяки допомозі небайдужих, хлопці забезпечені усім необхідним.

Анатолій Антончак – один з тих, хто вирушив захищати Батьківщину. У перемозі України він не сумнівається і перед відправкою налаштований оптимістично. Проводжати чоловіка прийшла його дружина Ірина. Вона теж працює в правоохоронних органах.

ІРИНА та АНАТОЛІЙ  АНТОНЧАК, подружжя правоохоронців:

«Ви знаєте настрій хороший. Забезпечені всім, чим потрібно».

«Як жінка, як дружина не дуже задоволена цим, але я знаю, що це є громадський обов’язок, державний обов’язок, тому хлопці повинні захищати нашу державу і мусимо миритися з тим, що вони їдуть. Надіюся, молюся за те, що все буде добре і повернуться живими і здоровими».

В обласному управлінні міліції знову готують своїх працівників для роботи на Сході. Їх потрібно забезпечити спорядженням та бушлатами. Ці 15 державтоінспекторів, які уже поїхали в АТО забезпечені повністю завдяки допомозі меценатів.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник управління УМВСУ в Тернопільській області:

«Я хотів би подякувати у першу чергу і тим людям, які долучились до того, щоб нормально одіти, придбати бронежилети і екіпіровка відповідна.  І хотів би подякувати в першу чергу депутату Тернопільської міської ради Заставному Роману Йосиповичу, який придбав два позашляховика, які разом виїжджають в складі тернопільської автоінспекції на схід України».

В зоні АТО українським військовим і справді дуже бракує транспорту. Адже автомобілі там надзвичайно швидко виходять з ладу. Депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна каже, на власні очі бачив, як багато залежить від рівня забезпечення наших хлопців на Сході.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Термін перебування техніки достатньо короткий і потребує термінового переоснащення. Саме тому ініціатива бізнесу спрямована на зміну, поновлення технічного транспорту, військового транспорту на сході України. Це є кроком до нашої спільної перемоги».

Якщо речами першої необхідності та харчами допомогти військовим під силу кожному українцеві, то придбати авто можуть не всі. Це зрозуміли чотири тернопільських меценати. Роман Заставний, Тарас Юрик, Сергій Мельник та Володимир Федун для правоохоронців, які їдуть на Схід вирішили придбали чотири позашляховики.

ТАРАС ЮРИК, меценат:

«Насправді я думаю, що наша допомога є все-таки каплею в морі, тої допомоги, яка потрібна на сьогоднішній день. І насправді те, що ми допомагаємо тут це неспівмірно  тому, що наші солдати стоять зі зброєю в руках і ризикують своїм життям, стоять там борячись  за наше майбутнє. Наше спільне майбутнє».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, меценат:

«Є бізнесмени, підприємці, які мають вище середнього достаток і мають можливість чи один, чи разом зі своїми друзями придбати автомобіль для того, щоб наші військовослужбовці, які працюють на передовій мали можливість і мали технічні засоби для досягнення тої мети, про яку ми мріємо, для досягнення перемоги всього українського народу».

Подаровані авто дуже зручні, кажуть правоохоронці. Одночасно у них можуть їхати вісім осіб. Більше того, цей транспорт підходить для перевезення поранених. До речі, меценати обіцяють допомагати правоохоронцям і надалі.

СЕРГІЙ МЕЛЬНИК, меценат:

«Другий етап: ми їх не залишимо. Ми будемо контактувати з технічним відділом, передавати запчастини, технічно забезпечувати. Ми беремо цю ділянку. Ну і на другий раз подивимось, може якщо буде потреба ще будемо свої фінансові можливості розглядати».

Ще два позашляховика  ці ж меценати придбали для міліцейського спецбатальйону «Тернопіль», який зараз забезпечує порядок у звільненому  Лисичанську.

залишіть коментар