Автомайданівці вимагають у влади області звільнити регіоналів

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2014 о 20:09    336 переглядів

Ранок понеділка для тернопільських держслужбовців розпочався гучно. Під вікна білого дому, сигналячи, приїхали автомайданівці. В жовто-блакитних футболках, з усім відомим надписом, активісти вирішили нагадати очільникам області, що Революція Гідності  марно не пройшла.

РОМАН САГАН, заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Тут багато людей працюють з партії регіонів і очолюють навіть цілі відділи. Чому не було ніякої чистки? Невже в нас на Тернопільщині не хватає професіоналів, щоб поміняли цих людей, які сиділи при злочинній владі, при партії регіонів, які відправляли людей на Майдан (Антимайдан – прим. ред.), фінансування давали, напевно зараз ще й сепаратистів спонсорують».

ЮРІЙ ЗАГАЛЮК, представник ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Протягом наступних кількох діб ви повинні докласти всіх зусиль для того, аби звільнити всіх посіпак Путіна, Януковича, які причетні до знищення українського народу раз і назавжди. Це повинно статися протягом трьох наступних діб».

Керівники Тернопільщини теж вважають, що регіоналам більше немає місця при владі. Проте, аби звільнити цих людей відповідно до закону, треба час і постійна підтримка громади. Адже питання про люстрацію досі не вирішене. І ті чиновники, яких «просять з посад» повертаються на роботу через суди.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Ми вам дамо повну інформацію по всій області, про всі судові справи, коли прислужники Януковича відновлюють себе через суди. Це є ганебно, але така є, на жаль, ситуація. Немає Закону про люстрацію, давайте допомагайте нам реалізувати те, що ми спільно хочемо зробити».

Голова облради Василь Хомінець зазначив,  на  сесію винесуть питання про переведення  керівників комунальних установ на контракти. Це теж дасть можливість «позбутися» колишніх представників партії регіонів, адже зараз вони захищені трудовим законодавством.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Після того, як ми, як більшість України, приймемо це рішення, протягом трьох місяців вони будуть зобов’язані укласти контракт. І укладання нового контракту для колишніх керівників партії регіонів не буде жодного».

Активісти запевнили, готові брати активну участь в процесі очищення влади від регіоналів та ходити на засідання судів. А щоб чиновники пам’ятали, що обіцянки треба виконувати заклеїли вхідні двері білого дому своїми плакатами.

залишіть коментар