Батьки трирічної дівчинки просять допомоги на лікування дитини

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2014 о 20:13    702 переглядів

 

 

Батьки трирічної Кароліни найбільше хочуть – аби донечка стала на ноги. Після пологової травми в дівчинки затримка розвитку. Вона не говорить, не ходить та навіть не може сидіти. Проте надія на успішне лікування нещодавно з’явилась. Зараз батьки просять небайдужих допомогти зібрати гроші.

Маленька Кароліна отримала при пологах травму головного мозку. Лікарі діагностували у неї  мікроцефалію, затримку моторного і психомовного розвитку.

Зараз дівчинці 3 роки, вона не може самостійно ходити, не сидить, не розмовляє, не грається іграшками. Окрім того, до всіх бід додалися судоми. Єдина надiя на лікування за кордоном.

ІРИНА БОГДАНОВА,  мама

«Ми маєм їхати в Китай, вони дивилися всі наші документи, всю нашу історію хвороби, наші виписки. Вони це все дивилися і сказали, що вони нас приймуть на лікування, і що є шанс, що вона після того стане на ножки і почне ходити. Але кожен місяць в нас дуже важливий, через те, що чим дитина старша, тим важче її на ноги поставити».

Вартість лікування у клініці – 400 тисяч гривень. Зібрати такі кошти самостійно для родини практично неможливо, адже усі їхні заощадження йдуть на постійне лікування доньки. Тому батьки просять допомоги небайдужих.

Банківські реквізити для тих, хто прагне допомогти, ви бачите на екрані

ІРИНА БОГДАНОВА,  мама

«Хочу звернутися до всіх небайдужих людей, щоб нам допомогли зібрати гроші на лікування, бо для нашої дитини це єдиний шанс стати на ноги, її підняти. І я надіюсь, що після цього лікування вона в нас хоча би почне сидіти і ходити.».

залишіть коментар