Біля заводу «Оріон» торгують незаконно, але підприємцям немає чого хвилюватися

Автор:     Опубліковано: 18 Серпня 2014 о 20:10    380 переглядів

На території біля  заводу «Оріон»,  де овочами та зелениною уже так звикли закуплятись мешканці сусідніх мікрорайонів, торгують без документів. Про це заявили у міськраді. Приватне підприємство, контролери якого збирають плату з продавців, цю ділянку брало в суборенду в заводу «Оріон». Який у свою чергу мав відповідний договір на обслуговування даної території.

СЕРГІЙ ВОЛКОВ,  начальник міського управління муніципальної поліції:

«Перевіркою було встановлено, що договір між міською радою і заводом «Оріон», автоматично і договір суборенди, загубив свою чинність, тобто термін дії припинився в жовтні місяці 13 року. Там зараз діяльність проводиться незаконно. Крапка».

Із закінченням договору, мали б припинити і діяльність, кажуть у міськраді. Однак цього не сталося. Сьогодні чиновники шукають можливість узаконити торгівлю на цій території. Тому кажуть, підприємців ніхто не чіпатиме. Вони й надалі зможуть тут працювати.

БОГДАН ЯСЕНОВСЬКИЙ,  начальник міського управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів:

«Шукається можливість узаконення даної площадки, де здійснюється торгівля, для того, щоби люди могли спокійно сплачувати і займатися своєю діяльністю і надалі».

Перенесення ринку чи припинення його роботи сьогодні у міськраді навіть не розглядають. Наразі на меті у чиновників зробити так, щоб люди працювали в межах законодавства.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!