Бойову броньовану машину оновили для батальйону «Тернопіль»

Автор:     Опубліковано: 6 Серпня 2014 о 19:20    519 переглядів

Батальйону «Тернопіль» продовжують допомагати – цього разу для місцевих військових відремонтували бойову розвідувально-дозорну машину. Це – перша із шести броньованих автомобілів, яку незадовго передадуть на Схід. Оновлювали та тестували БРДМ жителі Теребовлянщини.

Ще зовсім нещодавно недіюча розвідувально-дозорна машина знаходилась на одному зі складів Хмельниччини. Зараз уже відремонтована та перевірена БРДМ готова захищати бійців із батальйону «Тернопіль». Відновити її вирішили жителі селища Микулинці, що на Теребовлянщині. Для цього усією громадою разом із підприємцями збирали гроші та залучали спеціалістів.

ВІКТОР БЕЛЬЗЕЦЬКИЙ, житель смт. Микулинці, Теребовлянський р-он

«Покрасили, повністю провели технічний огляд, замінили всі мастила, зремонтували повністю гальмівну систему, прочистили всю топливну систему».

Окрім технічного, зробили також косметичний ремонт. Справились, розповідають теребовлянці, за рекордних два тижні. Це – перша із шести відремонтована та готова до експлуатації бойова машина. Ще три оновлюють у військовій частині, решту лагодять жителі інших районів нашої області.

АНДРІЙ МИСЬКІВ, т.в.о. заступника Тернопільського обласного військового комісара

«Вона броньована машина, тобто яка захищає особовий склад, яка дозволяє виконувати завдання по знищенню сил противника, який нападає. Вона потрапить тоді, коли будуть готові усі БРДМи, які передбачено відправити».

На ремонт бойового розвідувально-дозорного автомобіля жителі селища Микулинці витратили близько восьми тисяч гривень, ще десять тисяч – на додаткові деталі.

ВІКТОР БЕЛЬЗЕЦЬКИЙ, житель смт. Микулинці, Теребовлянський р-он

«Купили їм чотири компресори, то вони відправляють зараз, коли будуть ті машини відправляти, ми їм даємо, воно все їде туди. Лампочки, шланги».

На ремонті бойової машини жителі селища Микулинці зупинятись не збираються. Розповідають, будуть намагатись забезпечувати батальйон усім необхідним.

залишіть коментар