Чемпіонат світу з футболу у Тернополі завершився перемогою українців з Румунії

Автор:     Опубліковано: 1 Серпня 2014 о 20:40    419 переглядів

Фінальний матч українських діаспор Канади та Румунії видався доволі спекотним. Перша половина гри закінчилась із перевагою румунів у 3 голи. До завершення протистояння канадійцям вдалося забити у ворота суперника двічі. Щоб вирівняти ситуацію і перевести гру до ударів з одинадцятиметрової позначки не вистачило часу. Таким чином переможцями турніру стала команда українців з Румунії 2:3.

ОЛЕГ, гравець команди української діаспори (Канада)

«Первый тайм играли плохо. Во втором вишли, вроде собрались. Просто нам не повезло. Еще б чуть-чуть времени и мы бы выиграли. Вот так вот».

ЦІФРАК, гравець команди української діаспори (Румунія)

«Дуже тяжкий був фінал. Грали ми добре, але тяжкий фінал був в кінці. Вигравали 3:0, а потім вони почали нас атакувати. І так 3:2 вже залишилось».

Триденний Чемпіонат світу з футболу серед команд українських діаспор у Тернополі кожного року проводиться на високому рівні. Не стали на заваді і події, які відбуваються на Сході нашої держави.

ІГОР БОКІЙ, співголова оргкомітету Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних українських команд

«На фоні цих всіх ігор, на фоні цих всіх команд, я скажу на правду, що весь турнір завдяки тернополянам і завдяки діаспорянам вдався в черговий раз».

Наступного року, сподівається очільник міста Сергій Надал, Тернопіль знову прийматиме українців з різних куточків світу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Будемо знову запрошувати всіх команд-учасників приїхати до нас ще раз. Я думаю, що це є доброю традицією проводити такі чемпіонати саме в Тернополі кожного літа».

Також Сергій Надал зазначив, що наступного року спробують залучити до змагань більше команд-учасників. Нагадаємо, цьогоріч до Тернополя приїхали всього 5 збірних з-за кордону.

залишіть коментар